GETTING MY درب اتوماتیک TO WORK

Getting My درب اتوماتیک To Work

Getting My درب اتوماتیک To Work

Blog Article

درب هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند اغلب فلزی و چوبی و به شکل مستطیل، مربع و دایره ای شکل بود و سایز درب های بزرگ با عرض کم گرفته می شد، در حالی که امروزه عرض درب ها را بین ۸۰ تا ۲۰۰ سانتی متر لحاظ می کنند. از نظر ارتفاعی هم محدودیتی وجود ندارد، البته اکثرا بالای درب ها کتیبه ای در نظر گرفته می شود. درب های شیشه ای دستی از متنوع ترین و پر استفاده ترین درب های سکوریت شیشه ای است که با کمترین فضای اشغال شده بیشترین کاربری را به شما می دهند.

۱۴- شرکت ثمین در، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک صنعتی سریع و نصب درب ویژه بیمارستانی می باشد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند.

ویرایش ویرایش شده در: @[email protected] @[email protected] @[email protected] @[email protected]

آشنایی با انواع، ویژگی‌های هر نوع و قیمت درب شیشه ای اتوماتیک به شما در انتخاب بهترین محصل کمک می‌کند

تعویض درب پارکینگ یکی از اقدامات مهم در بازسازی پارکینگ می باشد. از این رو در این مطلب به معرفی بهترین شرکت های فعال در زمینه نصب درب اتوماتیک پارکینگ پرداخته شده است. شماره تماس و لینک هر یک از این شرکت ها برای اطمینان از تخصص آنها و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک پارکینگ ارائه شده است.

۱- شرکت درآذین در تهران به نصب click here درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک بازویی می باشد.

نصب درب ‌های سکوریت به دلیل click here پیچیدگی که در اندازه ‌گیری و جاگیری اتصالات درب شیشه‌ای سکوریت دارد نباید به دست افراد نابلد و نا آشنا به این صنعت انجام شود.

شیشه سکوریت در رنگ های مختلفی تولید می شد و در بناها مورد استفاده قرار میگرفت، همه به درستی شیشه ها و پنجره های خوش آب و رنگ خانه های قدیمی را به خاطر داریم. بازی رنگ و نور که چشم را خیره میکرد. با گذر زمان، شیشه های مات و بی رنگ جای آن شیشه ها با الوان رنگین را گرفتند و امروزه میبینیم که شیشه ها به صورت بی رنگ، مات و دودی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و به ندرت شیشه های رنگی به چشم می آیند، البته آن هم برای مکانها و مصارف خاصی که اغلب سنتی هستند.

بعد از تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور درب اتوماتیک شیشه ای، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرار دارد، به روی لت دوم قرار گرفته و سپس هر دو به روی بخش ثابت جمع می شوند.

قیمت درب شیشه ای به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد؛ از جمله:

نوع کاربری بر حسب محل (مثلا بیمارستان , هتل ,مرکز خرید یا ادارات دولتی ) تعداد ترافیک یا تردد روزانه مقدار بودجه قابل دسترس برای تهیه درب اتوماتیک انتخاب موتور عوامل فوق نقش عمده تعیین کننده در انتخاب نوع دستگاه دارا هستند .

چشم الکترونیکی: این قسمت از درب های شیشه ای اتوماتیک که یکی از مهم ترین قسمت هاست وظیفه ی دریافت کننده ی سیگنال حضور افراد و انتقال آن به موتور را بر عهده more info دارند، به این ترتیب درب ها به کمک چشمی باز و بسته میشوند. این حسگر ها امروزه بسیار هوشمند و قدرتمند طراحی میشوند.

Report this page